Gray House 3

Liczba dostępnych mieszkań
w tej inwestycji:

0

Gray House III – to kolejny budynek mieszkalny, w ramach innowacyjnego projektu mieszkaniowego GRAY HOUSE. Trzy piętrowy budynek mieszkalny, z usługami na parterze i garażem podziemnym.

Usytuowane w budynkach mieszkania będą posiadały przestronne pokoje dzienne o układzie zapewniającym najbardziej optymalne nasłonecznienie. Ponadto, mieszkania podzielono na strefy dzienną i nocną, a w ich projekcie przewidziano przestrzeń pod zabudowę wnękową – wnęki na szafy w holach, korytarzach i sypialniach. Na każde piętro budynku mieszkańcy będą się mogli dostać cichobieżną windą osobową. Zamierzeniem architektonicznym było aby charakter architektury budynku stanowił nowoczesne rozwinięcie zabudowy realizowanej w otoczeniu budynku wykorzystując rozwijającą się dynamicznie atmosferę okolicy, a w przyszłości tworzącej przyjazne miejsce do zamieszkania. Zaprojektowano nowocześnie wykończone klatki schodowe z elementami okładzin drewnopodobnych oraz gresami w dużych formatach.

Mieszkańcy GRAY HOUSE będą mogli korzystać ze zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu sportowo-rekreacyjnego Tuan Club oraz uroków malowniczego Lasu Kabackiego, jednocześnie nie rezygnując z dogodnego dojazdu do centrum Warszawy oraz wszelkich udogodnień, jakie oferuje mieszkanie w mieście. W pobliżu inwestycji znajdują się centra handlowe, a także liczne placówki oświatowe.

45

Liczba mieszkań

1

Liczba budynków

45

Liczba miejsc garażowych

Dogodne metraże

Termin zakończenia

Wysokość mieszkań

Podziemny parking

Komórki lokatorskie

Okna trzyszybowe

Niska, kameralna zabudowa

Obszerne balkony

Dobra lokalizacja

Bliskość terenów zielonych

Funkcjonalne układy mieszkań

Drzwi antywłamaniowe

Własność gruntu

Dobra komunikacja z centrum miasta

Cichobieżne windy

Mapa Lokalizacji:

Józefosław, ul. Geodetów 41