Lokale usługowe

DOBRY LOKAL to TWÓJ Biznes

Oferujemy lokale usługowe na wynajem. Pomieszczenia mogą być przeznaczone pod działalność różnego typu w szczególności: biura, restauracje, kawiarnie, banki, apteki, placówki opieki zdrowotnej, sklepy, w tym sklepy oferujące artykuły spożywcze i alkoholowe Wszystkie posiadają własne wejścia od ulicy, wraz z witryną wystawową. Dostępne lokalizacje: Piaseczno ul. Puławska 27

Lokale handlowe Piaseczno ul. Puławska 27:

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę lokali użytkowych do wynajęcia o zróżnicowanej powierzchni w nowo powstałym budynku położonym bezpośrednio przy ulicy Puławskiej.

 

LOKALIZACJA zapewnia szybki dojazd do centrum Warszawy, dobrą infrastrukturę oraz szerokie możliwości prowadzenia własnej działalności gospodarczej. W ciągu 10 minut spacerem dotrzemy do stacji PKP Piaseczno skąd Polskie Koleje Państwowe (PKP) dowiozą nas w 20 minut do centrum Warszawy.  W odległości 3 minut spacerem dotrzemy na przystanek autobusowy. Za atrakcyjnością lokalizacji przemawia nie tylko umiejscowienie przy samej ulicy ale również sąsiedztwo sklepu NETTO.

 

BUDYNEK: o reprezentacyjnym wyglądzie z lokalami o charakterze handlowo- usługowym na parterze oraz z mieszkaniami na wyższych kondygnacjach. Teren wokół budynku monitorowany. Oddanie do użytkowania czerwiec 2023 roku.

 

LOKALE:

  • usytuowane na parterze o zróżnicowanej powierzchni od 46 mkw do 210 mkw
  • wysokość pomieszczeń ponad 370 cm
  • najemca posiada możliwość dowolnej aranżacji lokalu według własnego projektu i standardu
  • każdy lokal posiada ogródek
  • duże witryny zapewniają możliwość bardzo dobrej ekspozycji prowadzonej działalności oraz pozyskania nowych klientów
  • istnieje możliwość połączenia lokali w celu uzyskania większej powierzchni
  • do budynku przynależy również parking naziemny

 

 

Skontaktuj się z nami:

tel. 733 701 500

anna@bud-rim.com.pl

Lokale handlowe na sprzedaż – Piaseczno ul. Poniatowskiego 4A:

Osiedle Modern Piaseczno  zlokalizowane jest w spokojnej okolicy Piaseczna zapewnia jednocześnie łatwy dostęp do sklepów, szkół, przedszkoli czy restauracji. Projekt składa się ze 141 mieszkań. Na co dzień mieszkańcy docenią szereg udogodnień, takich jak: windy z dostępem do parkingów podziemnych, komórki lokatorskie czy wózkownie.

Na terenie inwestycji Modern Piaseczno znajdują się 3 lokale usługowe z wejściami i szerokimi witrynami od ulicy.

 

Skontaktuj się z nami:

tel. 733 701 500

anna@bud-rim.com.pl