Mieszkania Włochy

Warszawa-Włochy – mieszkania na sprzedaż

Rynek pierwotny wzbogacił się o kolejne mieszkania na sprzedaż, tym razem w warszawskiej dzielnicy Włochy. To tu, w nowo wzniesionym budynku mieszkalnym o dosyć nietypowym kształcie inwestorzy znajdą tanie mieszkania oraz lokale usługowe zaprojektowane tak, aby spełniać potrzeby i oczekiwania zróżnicowanego odbiorcy.

Warszawa to miasto, na terenie którego realizuje się wiele inwestycji mieszkaniowych. Dlaczego na uwagę inwestorów mają zasługiwać akurat Włochy i zlokalizowane tam mieszkania na sprzedaż ?

Mieszkania posadowione w budynku w warszawskich Włochach wyróżnia wiele udogodnień, które decydują o przewadze, jaką ma rynek pierwotny nad wtórnym. Należą do nich m.in.:

  • parking podziemny,
  • naziemne miejsca parkingowe,
  • okna o podwyższonych parametrach akustycznych,
  • nowoczesne systemy wentylacji mechanicznej.

Rynek pierwotny i tanie mieszkania – czy to możliwe?

Rynek pierwotny na ogół kojarzy się z drogimi mieszkaniami o dużym metrażu i udogodnieniach, takich jak tarasy czy przydomowe ogródki. Tymczasem na terenie warszawskich Włochów dostępne są mieszkania na sprzedaż na każdą kieszeń. Jak to możliwe?

Inwestycja Warszawa–Włochy od początku była projektowana i realizowana tak, aby po jej zakończeniu na rynek pierwotny trafiły lokale mieszkalne w różnych cenach – te całkiem małe i tanie mieszkania jednopokojowe, jak i kilkupokojowe lokale dla rodzin z dziećmi. Jednocześnie, zgodnie z zamysłem inwestora wszystkie mieszkania miała charakteryzować najwyższa jakość wykonania, która w połączeniu z ergonomicznym projektem mieszkań, energooszczędnymi instalacjami oraz doskonałą lokalizacją budynku zdecydowała o bezkonkurencyjności inwestycji.

Rynek pierwotny – oferta dla przedsiębiorców

To, co w sposób szczególny wyróżnia Włochy to dostępność lokali usługowych o wysokim standardzie, które możemy znaleźć m.in. w  budynkach mieszkalnych. To przez długi czas niepraktykowane w budownictwie wielorodzinnym rozwiązanie umożliwia jeszcze bardziej efektywne wykorzystanie przestrzeni, przy jednoczesnym zapewnieniu niezależności i komfortu użytkowania lokali – tak przedsiębiorcom, jak i mieszkańcom.

Z różnych względów mieszkania posadowione na niższych kondygnacjach budynków nie cieszą się dużym zainteresowaniem kupujących, podczas gdy zlokalizowane w tych samych miejscach lokale użytkowe stanowią łakomy kąsek dla niejednego przedsiębiorcy. W warszawskich Włochach mieszkania na sprzedaż i lokale usługowe współistnieją przynosząc obopólne korzyści przedsiębiorcom oraz mieszkańcom.

Włochy – doskonała lokalizacja

Warszawa to rozległa aglomeracja, której poszczególne części charakteryzują się różnym poziomem skomunikowania z centrum miasta. Włochy to dzielnica nie tylko bardzo dobrze skomunikowana z centrum Warszawy, ale także wyróżniająca się rozbudowanym zapleczem. W bliskim sąsiedztwie nowopowstałych mieszkań znajdziemy liczne opiekuńczo-wychowawcze i edukacyjne, jak również punkty handlowo-usługowe.