MODERN PIASECZNO

Liczba dostępnych mieszkań
w tej inwestycji:

0

AKTUALNE PROMOCJE

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu nowe osiedle mieszkaniowe „Modern Piaseczno” zlokalizowane przy ul. Poniatowskiego 4. Nowa inwestycja budowana jest z myślą o tych, którzy poszukują miejsca do zamieszkania w południowej części lewobrzeżnej aglomeracji warszawskiej, dla których ważny jest nowoczesny projekt, oraz przemyślane, funkcjonalne rozkłady mieszkań za rozsądną cenę.

 

 

W inwestycji „Modern Piaseczno” zlokalizowanych jest 144 lokali, w tym 141 mieszkań i 3 lokale usługowe. Aby harmonijnie wpisać się w sąsiadującą architekturę budynek posiada trzy piętra, a jego bryła zachwyca prostotą i elegancją.

 

Do budynku przynależy przestronna hala garażowa, w której znajduje się aż  191 miejsc postojowych. Co ważne zaplanowane zostały także miejsca postojowe na zewnątrz budynku przeznaczone dla gości odwiedzających mieszkańców. Dodatkową zaletą są zaplanowane części wspólne nieruchomości, które mogą być zaaranżowane przez mieszkańców np. na salę zabaw dla dzieci czy salę kinową.

 

„Modern Piaseczno” to inwestycja w znakomitej lokalizacji, która powstaje z myślą o osobach ceniących swój czas. Jej położenie blisko dworca PKP, daje  możliwość szybkiej i sprawnej komunikacji, bez tracenia czasu w korkach. W okolicy znajdują się bardzo atrakcyjne tereny rekreacyjne z licznymi ścieżkami rowerowymi jak i terenami idealnymi dla dzieci: między innymi popularne „Górki Szymona”, czy zrewitalizowany Park Miejski z placami zabaw i boiskami. Okolica oferuje wszelkie, niezbędne usługi. W pobliżu znajdują się zarówno sklepy, apteki, gabinety lekarskie, restauracje, cukiernie, jak i miejsca rozrywki. Na wyciągnięcie ręki są również szkoły i przedszkola.

 

„Modern Piaseczno” to inwestycja, w której starannie dopracowany jest każdy, najdrobniejszy detal. Cenimy estetykę i dokładność wykończenia, a naszym Klientom oddamy budynek rzetelnie i planowo zrealizowany.

 

Mieszkania dostępne są w wersjach dwu, trzy i czteropokojowych tak, aby spełnić wszelkie oczekiwania ich mieszkańców. Zostały zaprojektowane w sposób maksymalnie wykorzystujący  dostępną przestrzeń.

 

W ramach oferty dostępne są lokale o następujących parametrach

2-pokojowe od 36 m²

3-pokojowe od 49 m²

4-pokojowe od 72 m²

 

Szukając przyjaznego do zamieszkania miejsca, warto rozważyć „Modern Piaseczno” przy ulicy Poniatowskiego 4A.

 

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży i dowiedz się więcej:

tel. 570  810  870

biuro@bud-rim.com.pl

141

Liczba mieszkań

1

Liczba budynków

191

Liczba miejsc garażowych

Podziemny parking

Komórki lokatorskie

Okna trzyszybowe

Obszerne balkony

Dobra lokalizacja

Bliskość terenów zielonych

Funkcjonalne układy mieszkań

Drzwi antywłamaniowe

Mapa Lokalizacji:

Piaseczno, ul. Poniatowskiego 4A /Sienkiewicza

Przedstawione na stronie internetowej www wizualizacje oraz modele budynków mają charakter poglądowy tzn. mogą odbiegać od docelowego, rzeczywistego wyglądu budynków i zagospodarowania terenu, otoczenia, w szczególności, w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji.

Powyższa oferta i przedstawione materiały graficzne mają charakter jedynie informacyjny, nie mogą być traktowane jako ostateczne projekty realizacyjne, nie stanowią również oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.