WIERZBOWY ZAKĄTEK

Liczba dostępnych mieszkań:

0

To nowoczesna, kameralna inwestycja znajdująca się w urokliwym zakątku Łomianek pod Warszawą.

 

86 mieszkań 1-4 -pokojowych o metrażu od 29 do 100 m² to odpowiedź na potrzeby zarówno singli jak i rodzin z dziećmi, a funkcjonalny układ wszystkich mieszkań pozwala na ich twórczą aranżację. Atutem są również ogródki na parterze obiektu sprawiające, że Wierzbowy Zakątek to wyjątkowe miejsce do odpoczynku.

Na terenie przewidziano kącik rekreacyjno- sportowy, miejsce na rowery,  miejsca postojowe dla mieszkańców i gości. Dodatkową przestrzeń do przechowywania stanowią komórki lokatorskie zlokalizowane na piętrach. W ofercie posiadamy mieszkania z antresolami, które dają duże możliwości aranżacyjne , może służyć m.in. jako gabinet do pracy, pokój do zabaw, dodatkowa sypialnia dla gości. Dla bezpieczeństwa teren zostanie monitorowany i ogrodzony.

Cicha, spokojna okolica, idealna na spacery i rowerowe wycieczki, dużo zieleni, sąsiedztwo rzeki i parku kampinoskiego  – wszystko to stanowi o wyjątkowym charakterze Wierzbowego Zakątka.

 

Skontaktuj się z nami:

tel. 533 159 590

lomianki@bud-rim.com.pl

86

Liczba mieszkań

1

Liczba budynków

103

Ilość miejsc postojowych

Dogodne metraże

Wysokość mieszkań

Mieszkania na parterze z prywatnym ogródkiem

Obszerne balkony

Doskonała lokalizacja, wszędzie blisko

Niska, kameralna zabudowa

Obiekt monitorowany

Cichobieżne windy

Cisza i spokój

Komórki lokatorskie

Mapa Lokalizacji:

Łomianki, ul. Chopina róg Armii Poznań

Przedstawione na stronie www wizualizacje oraz modele budynków mają charakter poglądowy. Wygląd budynków oraz zagospodarowanie terenu mogą się nieznacznie zmienić na etapie realizacji.