WIERZBOWY ZAKĄTEK

Liczba dostępnych mieszkań
w tej inwestycji:

0

Przy ulicy Janusza Korczaka  w Piasecznie powstaje kameralny budynek mieszkalny.

Projektowany  budynek został przewidziany w celu stworzenia efektywnego i elastycznego środowiska zamieszkania o wysokim standardzie jakościowym i najwyższych walorach architektonicznych. Bryła i forma obiektu nawiązuje do istniejących w okolicy nowoczesnych form budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego.  Budynek zostanie wykonany na planie prostokąta w układzie jednoklatkowym wraz windą w obrębie trzonu klatki schodowej. Przewiduje się głównie mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe. W bryle budynku wyodrębniono balkony i tarasy.

Mieszkania posiadają zaprojektowane przestronne pokoje dzienne od strony południowej i zachodniej zapewniając ich optymalne nasłonecznienie, ponadto mieszkania narożne doświetlone są z dwóch stron. Większość mieszkań zaprojektowano z przynajmniej dwustronną ekspozycją i odpowiednim przewietrzaniem. W holach, korytarzach oraz przy sypialniach znajdują się wnęki na szafy. Zaprojektowano również nowocześnie wykończoną klatkę schodową z elementami okładzin drewnopodobnych oraz gresami w dużych formatach.

 

Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum Warszawy, dobrą infrastrukturę oraz szerokie możliwości spędzania wolnego czasu. W ciągu 5 minut spacerem dotrzemy do stacji PKP Piaseczno skąd kolej dowiezie nas w 30 minut do centrum Warszawy i na przystanek autobusowy z liniami 727 i  709. W okolicy mieszkańcy znajdą liczne placówki edukacyjne, placówki ochrony zdrowia oraz punkty usługowo-handlowe. Proponujemy Państwu niepowtarzalne mieszkania, idealnie skomunikowane, które poprzez swoje położenie jak i dostępną infrastrukturę stwarzają doskonałe warunki do wypoczynku i rekreacji bez konieczności rezygnowania z atrakcji tętniącej życiem Warszawy

W ofercie mieszkania:

  • 2-pokojowe od 41 m²
  • 3-pokojowe od 53 m²
  • 4-pokojowe od 73 m²
36

Liczba mieszkań

1

Liczba budynków

54

Liczba miejsc garażowych

Dogodne metraże

Planowany termin zakończenia

Wysokość mieszkań

Podziemny parking

Komórki lokatorskie

Okna trzyszybowe

Niska, kameralna zabudowa

Obiekt monitorowany

Cichobieżne windy

Własność gruntu

Mapa Lokalizacji:

Piaseczno, ul. Janusza Korczaka 10