Czy warto zamieszkać w Piasecznie?

Czy warto zamieszkać w Piasecznie?

Nowoczesny kompleks mieszkaniowyCeny na warszawskim rynku nieruchomości sprawiają, że coraz więcej osób planujących zakup mieszkania lub domu w Stolicy zastanawia się nad wyborem lokalizacji pod miastem. Otwartość na podwarszawskie rynki nieruchomości daje nam praktycznie nieograniczone możliwości wyboru mieszkań o zróżnicowanym metrażu i standardzie, dzięki czemu za zbliżoną sumę pieniędzy (lub kwotę znacznie niższą) możemy cieszyć się przestronnymi wnętrzami naszego nowego mieszkania usytułowanego w kameralnej zabudowie wielorodzinnej i bezpośrednim sąsiedztwie zieleni.

Jedną z podwarszawskich lokalizacji, które cieszą się dużym zainteresowaniem inwestorów i klientów jest Piaseczno. Czy warto zamieszkać w Piasecznie? Odpowiedź na to pytanie nasuwa się sama. O wyborze Piaseczna decyduje szereg zalet, z których najważniejszą jest doskonałe skomunikowanie z Warszawą. To dzięki bardzo dobrze rozwiniętej sieci dróg możemy zrezygnować z mieszkania w wielkim i głośnym mieście, jednocześnie nie rezygnując z jego atutów i oferowanych przezeń możliwości. Dlaczego jeszcze warto zamieszkać w Piasecznie?

Zalety mieszkania w Piasecznie

Zalety mieszkania w Piasecznie najlepiej zobrazuje konkretny przykład. Może nim być nowe osiedle mieszkaniowe znane jako Mieszkania „Józefa” Poniatowskiego. Osiedle charakteryzuje się niezwykle kameralną zabudową (to tylko jeden bok mieszkalny i zaledwie 24 mieszkania) w otoczeniu zieleni. Inwestycja łączy w sobie zalety tradycyjnej techniki budowy z innowacyjnymi rozwiązaniami, które znacząco poprawiają funkcjonalność i komfort mieszkania. Do dyspozycji lokatorów deweloper oddał podziemne miejsca garażowe, komórki lokatorskie oraz naziemne miejsca parkingowe.

Co ważne, inwestycja mieści się na działce odznaczającej  się bardzo dobrym skomunikowaniem z Warszawą – dotyczy to nie tylko dojazdu własnym samochodem. W niedalekim sąsiedztwie osiedla znajdują się przystanki autobusowe oraz stacja Kolei Mazowieckich, skąd w dogodny sposób możemy dotrzeć do Stolic bez ryzyka utknięcia w korku. Jednocześnie Piaseczno jako miasto oferuje nam świetnie rozwinięte zaplecze opiekuńczo-wychowawcze, usługowe i handlowe. To doskonała alternatywa dla osób zainteresowanych prowadzeniem stacjonarnego trybu życia, bez codziennych dojazdów do oddalonych placówek.

Jak możemy podsumować zalety mieszkania w Piasecznie?  Piaseczno to przede wszystkim niski koszt inwestycji, wysoki standard mieszkań, dogodny dojazd do Warszawy, bardzo dobrze rozwinięte zaplecze usługowe oraz naprawdę przyjazne sąsiedztwo.