Mieszkania Otwock

Nowa inwestycja w Otwocku

Nowe mieszkania w Otwocku

Rynek pierwotny w Otwocku ma nam do zaoferowania komfortowe mieszkania o zróżnicowanej powierzchni, powstające w ramach nowoczesnej zabudowy wielorodzinnej. Są to przede wszystkim lokale mieszkalne o wysokim standardzie do samodzielnego wykończenia, które doskonale wpisują się w zróżnicowane potrzeby i oczekiwania przyszłych mieszkańców – każdy może je urządzić w sposób, który jest dla niego i jego rodziny najlepszy. Oferowane mieszkania są zlokalizowane w obrębie kameralnych osiedli z placami zabaw oraz przylegającymi do działek inwestycyjnych terenami zielonymi.

 

Mieszkania od dewelopera w Otwocku

Mieszkańcom Otwocka poszukującym mieszkań na rynku pierwotnym, jak i osobom, które dopiero rozważają możliwość zamieszkania w Dolinie Środkowej Wisły deweloper poleca inwestycje SOSNOWY ZAKĄTEK. Mieszkania powstają na terenie skrupulatnie wyselekcjonowanych działek inwestycyjnych, które łączą w sobie doskonałe skomunikowanie z centrum miasta oraz oddaloną o 23 kilometry od Otwocka Warszawą z cichą i spokojną lokalizacją w sąsiedztwie zieleni. Niezależnie od wybranej lokalizacji mieszkania nabywca może liczyć na:

  • niską cenę nieruchomości w Otwocku
  • wysoki standard lokali mieszkalnych, które powstają z dobrej jakości materiałów budowlanych,
  • ustawność mieszkań,
  • dostęp do parkingu,
  • sąsiedztwo terenów zielonych sprzyjające aktywnemu spędzaniu wolnego czasu na świeżym powietrzu.

 

Otwock – rynek pierwotny a mieszkania na rynku wtórnym

Planując zakup mieszkania często poszukujemy opcji, która nie będzie się wiązała z wieloletnim spłacaniem kredytu hipotecznego. Dlatego też w pierwszym odruchu sprawdzamy oferty dostępne na rynku wtórnym. Tymczasem rynek pierwotny w Otwocku może nam zaoferować lokale niewiele droższe od tych z rynku wtórnego, za to o wiele tańsze w wykończeniu. Dodatkowym atutem nowych mieszkań na rynku pierwotnym jest ich wysoki standard, na który składa się bardzo wiele elementów – do lokalizacji nieruchomości, przez standard samego budynku, po metraż mieszkania oraz jego wyposażenie w balkon lub taras. Bardzo duży wpływ na standard mieszkania ma również zagospodarowanie przestrzeni wokół budynku – dostępność miejsc parkingowych, parkingi podziemne, dostępność placów zabaw oraz przestrzeni do rekreacji na wolnym powietrzu.

Osoby zainteresowane naszą ofertą na mieszkania w Otwocku zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi realizacjami. Jako deweloper działamy na rynku nieruchomości od dawna, stale podnosząc standard oraz jakość oferowanych nieruchomości.