Mieszkania Łomianki

Nowe mieszkania na sprzedaż w Łomiankach

Łomianki to jedna z tych lokalizacji, które pozwalają mieszkańcom cieszyć się urokami podmiejskiego życia, jednocześnie nie rezygnując z możliwości, jakie daje mieszkanie w mieście. Nowe mieszkania w Łomiankach łączą w sobie komfort nowoczesnego budownictwa z zaletami doskonałej lokalizacji, którą deweloper wybrał nie bez przyczyny.

Nowo powstały obiekt został zaprojektowany w taki sposób, żeby oferować przyszłym mieszkańcom lokale o różnicowanym metrażu. Dzięki temu mieszkania na sprzedaż, które trafiły na rynek pierwotny w ramach realizowanej inwestycji jeszcze lepiej odpowiadają na zróżnicowane potrzeby nabywców – zarówno osób mieszkających w pojedynkę, jak i rodzin z dziećmi. Dodatkowym atutem realizowanej inwestycji jest dobrze przemyślana część wspólna budynku, w ramach której przewidziano przestrzeń gospodarczą i magazynową, z której mogą korzystać lokatorzy.

Mieszkania w stanie deweloperskim

Jako deweloper z wieloletnim doświadczeniem w branży budownictwa mieszkaniowego wiemy, jak problematyczne i kosztowne może być doprowadzenie nieruchomości do tzw. stanu deweloperskiego. Dlatego wszystkie nowe mieszkania w Łomiankach oferujemy w takim stanie technicznym, który umożliwia bezpośrednie rozpoczęcie prac wykończeniowych. Oznacza to, iż inwestorzy nie muszą martwić się tynkami na ścianach czy wylewkami na podłogach. W mieszkaniach poprowadzone są również wszystkie niezbędne instalacje.

Łomianki – rynek pierwotny

Cel jaki przyświecał realizacji inwestycji w Łomiankach to stworzenie mieszkań wygodnych i przestronnych o dużym potencjale aranżacyjnym i wysokiej funkcjonalności. Jednocześnie zależało nam na tym, żeby nasze mieszkania na sprzedaż były dostępne w przystępnych cenach. Nie mając w zamiarze rezygnować z jakości wykończenia wnętrz na rzecz obniżenia ceny nieruchomości postanowiliśmy poszukać lokalizacji, która z jednej strony zapewni przyszłym mieszkańcom spokój w otoczeniu zieleni, z drugiej będzie dogodna dla osób pracujących, studiujących czy uczących się w Warszawie.

Łomianki to samodzielne miasto o dobrze rozwiniętej infrastrukturze i urokliwej zabudowie mieszkalnej. Obecnie na rynek pierwotny trafia coraz więcej nieruchomości zlokalizowanych właśnie na terenie tej miejscowości. O popularności Łomianek decydują stosunkowo niskie ceny, dzięki którym w niedalekim sąsiedztwie Warszawy powstają tanie mieszkania o naprawdę dogodnym metrażu. Dodatkową zaletą lokalizacji jest spokój, który szczególnie cenią sobie młode rodziny z dziećmi.