Mieszkania Piastów

Aktualne inwestycje w Piastowie:

ul. Piasta 2, Piastów

Nowe mieszkania w Piastowie

Z myślą o osobach, które marzą o własnym mieszkaniu w cichej i spokojnej okolicy, a jednocześnie nie chcą rezygnować z możliwości, jakie oferuje Warszawa powstały mieszkania w Piastowie. Ze względu na swoją lokalizację mieszkania na sprzedaż w Piastowie stanowią doskonałe połączenie zalet mieszkania na peryferiach miasta z atutami bycia w samym centrum tętniącej życiem Stolicy.

Mieszkania z rynku pierwotnego

Nowe budynki zostały tak zaprojektowane i wykonane, aby charakterem pasować zarówno do wcześniejszej zabudowy otoczenia, jak i realizowanych współcześnie inwestycji mieszkaniowych.

 

Pośród wielu atutów, jakie wyróżniają nowe mieszkania w Piastowie na rynku nieruchomości można wskazać przede wszystkim ergonomię w zakresie szeroko rozumianej aranżacji przestrzeni, jaką charakteryzuje się rynek pierwotny.  Mieszkania zawsze są tak rozlokowane na planie budynku, aby zapewnić ich optymalne nasłonecznienie. W miarę możliwości w mieszkaniach zaprojektowano dwustronną ekspozycję, która obok odpowiedniego doświetlenia zapewnia także prawidłową wentylację mieszkania.

 

Mieszkania w Piastowie doskonale wpisują się we współczesne trendy mieszkaniowe, w ramach których lokale mieszkalne dzieli się na strefy dzienną i nocną. Dodatkowym atutem są, przewidziane już na etapie projektu, wnęki przeznaczone pod zabudowę. Umożliwiają one jeszcze bardziej efektywne wykorzystanie przestrzeni także w przypadku najmniejszych dostępnych mieszkań.

Nowe mieszkania Piastów – bliżej Stolicy niż myślisz

Nowe mieszkania na sprzedaż w Piastowie powstają zaskakująco blisko Warszawy – jest to możliwe, dzięki świetnie rozwiniętej infrastrukturze, która zapewnia możliwość szybkiego i wygodnego dojazdu do ścisłego centrum Warszawy, nawet w przypadku niezmotoryzowanych mieszkańców Piastowa. W zasięgu kilku- lub kilkunastominutowego spaceru do nowo wznoszonych budynków mieszkalnych znajduje się stacja PKP, którą od centrum Warszawy dzieli zaledwie dwudziestominutowa przejażdżka. W bliskiej okolicy mieszkań znajdują się również placówki opiekuńczo-wychowawcze i edukacyjne, placówki ochrony zdrowia, a także liczne punkty usługowo-handlowe. Bardzo dobrze rozwinięte zaplecze sprawia, że mieszkanie w Piastowie jest wygodne i przyjemne.

 

Jak się mieszka w Piastowie?

Osoby rozważające zakup mieszkania w Piastowie często zastanawiają się jak się tu mieszka… Odpowiedź na to pytanie jest niezwykle prosta. Piastów oferuje swoim mieszkańcom bardzo dobrze rozwinięte zaplecze usługowo-handlowe oraz opiekuńczo-wychowawcze i edukacyjne. Jednocześnie miejscowość jest świetnie skomunikowana ze Stolicą, dzięki czemu zmieniając miejsce zamieszania nie musimy rezygnować, ani z pracy zawodowej w Warszawie, ani lokalnych szkół czy popołudniowych spotkań z przyjaciółmi – wszystko to mamy na wyciągnięcie ręki.

 

Planowane inwestycje mieszkaniowe – Piastów

Jeśli rozważacie Państwo zakup mieszkania lub domu w Piastowie, zachęcamy do zapoznania się z grafikiem inwestycji, który ciągle aktualizujemy zamieszczając informacje na temat planowanych przez Bud-Rim Development inwestycji mieszkaniowych w tej lokalizacji