Mieszkania Brwinów, Parzniew

Nowe inwestycje mieszkaniowe – Brwinów

mieszkania brwinów parzniewBrwinów to malownicza i ciekawa pod względem historycznym miejscowość położona zaledwie 25 kilometrów od centrum Warszawy. Miasto wchodzi w skład aglomeracji warszawskiej i jest doskonale skomunikowane ze Stolicą, co pozwala jego mieszkańcom cieszyć się spokojem przedmieścia, jednocześnie korzystając z wszystkich udogodnień oferowanych przez duże miasto.

Ze względu na dogodną lokalizację, bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę oraz konkurencyjne ceny działek inwestycyjnych rynek pierwotny w Brwinowie stale wzbogaca się o nowe mieszkania na sprzedaż. Realizowane na terenie gminy Brwinów inwestycje mieszkaniowe to przede wszystkim nowe mieszkania o wysokim standardzie, w ramach których znajdziemy lokale o zróżnicowanym metrażu, mieszkania wyposażone w balkony i tarasy, jak również mieszkania z ogródkami.

Nowe mieszkania – Parzniew

Parzniew to cicha i spokojna miejscowość zlokalizowana w połowie drogi między Brwinowem a Pruszkowem. Południowym skrajem wsi płynie rzeka Zimna Woda będąca dopływem Utraty. To tu, wzdłuż granicy z Pruszkowem powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, dzięki którym rynek pierwotny w Parzniewie może zaoferować przyszłym mieszkańcom lokale mieszkalne o wysokim standardzie i urokliwej lokalizacji. Ich nabywcy cenią sobie przede wszystkim spokój oraz uroki mieszkania na wsi, ale Parzniew to nie tylko rozległe pola oddzielające inwestycje mieszkaniowe od centrum wsi. To przede wszystkim dogodny dojazd do okolicznych miejscowości, jak i samego centrum Warszawy, dzięki czemu wybór mieszkania na wsi nie musi się wiązać z rezygnacją z udogodnień i możliwości oferowanych przez dużą aglomerację

Parzniew – nowe mieszkania do Bud-Rim DEVELOPMENT

Bud-Rim DEVELOPMENT od lat z sukcesami realizuje nowe inwestycje mieszkaniowe w okolicach Warszawy. Parzniew to jedna z lokalizacji oferujących nam bardzo duże możliwości aranżacji przestrzeni realizowanych osiedli mieszkalnych, co przekłada się na tworzenie komfortowych i funkcjonalnych obiektów w rozbudowanym zapleczem – parkingami, terenami zielonymi wokół domów, placami zabaw. Dzięki temu inwestycje powstające pod Pruszkowem doskonale wpisują się w zróżnicowane potrzeby i oczekiwania przyszłych mieszkańców.

Wszystkie mieszkania, które wypuszczamy na rynek pierwotny to lokale o wysokim standardzie, o czym świadczą dogodne metraże nieruchomości oraz ich parametry użytkowe.

Klientów zainteresowanych zakupem nowego mieszkania z rynku pierwotnego w Parzniewie gm. Brwinów zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. W sprzedaży posiadamy mieszkania oddane do użytku, jak również planowane i realizowane inwestycje, które lada chwila zostaną oddane do Państwa dyspozycji.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą – TWOJE MIEJSCE – Parzniew