Gray House 1

Liczba dostępnych mieszkań
w tej inwestycji:

0

Nowe mieszkania dla wymagających

GRAY HOUSE to innowacyjny projekt mieszkaniowy, w ramach którego powstanie kameralny zespół nowoczesnych budynków oferujących mieszkania o wysokim standardzie. Cała inwestycja zostanie wzniesiona na planie litery C.

 

Usytuowane w budynkach mieszkania nowe będą posiadały przestronne pokoje dzienne o układzie zapewniającym najbardziej optymalne nasłonecznienie. Ponadto, mieszkania podzielono na strefy dzienną i nocną, a w ich projekcie przewidziano przestrzeń pod zabudowę wnękową – wnęki na szafy w holach, korytarzach i sypialniach.

 

W ramach oferty dostępne będą tanie mieszkania o mniejszym metrażu oraz nieco droższe mieszkania. Nowe mieszkania zlokalizowane na parterach poszczególnych budynków będą posiadały obszerne ogródki, natomiast mieszkania na wyższych kondygnacjach przestronne tarasy i balkony. Na każde piętro budynku mieszkańcy będą się mogli dostać cichobieżną windą osobową.

 

Wszystkie mieszkania w GRAY HOUSE, zarówno tanie mieszkania, jak i lokale mieszkalne o wyższym standardzie zostaną wyposażone w okna trzyszybowe.

Budynki zostaną docieplone styropianem, a w częściach wspólnych zostanie zastosowane nowoczesne oświetlenie ledowe. Dzięki temu inwestor zapewnia najwyższy możliwy poziom energooszczędności inwestycji.

 

Dodatkowym atutem osiedla GRAY HOUSE jest zielony skwer z placem zabaw oraz wydzielone miejsca parkingowe, z których będą mogli korzystać goście.

71

Liczba mieszkań

2

Liczba budynków

80

Liczba miejsc garażowych

Dogodne metraże

Termin zakończenia

Wysokość mieszkań

Podziemny parking

Komórki lokatorskie

Okna trzyszybowe

Niska, kameralna zabudowa

Obiekt monitorowany

Cichobieżne windy

Własność gruntu

Plac zabaw

Józefosław – miejsce, w którym chcesz zamieszkać

Józefosław łączy w sobie uroki malowniczej okolicy z wygodą dobrze skomunikowanej miejscowości. Mieszkańcy GRAY HOUSE będą mogli korzystać ze zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu sportowo-rekreacyjnego Tuan Club oraz uroków malowniczego Lasu Kabackiego, jednocześnie nie rezygnując z dogodnego dojazdu do centrum Warszawy oraz wszelkich udogodnień, jakie oferuje mieszkanie w mieście. W pobliżu inwestycji znajdują się centra handlowe, a także liczne placówki oświatowe. To czyni Józefosław idealnym miejscem do zamieszkania z rodziną.