Piaseczno

Liczba dostępnych mieszkań
w tej inwestycji:

80

Mieszkania „Józefa” Poniatowskiego to nowe osiedle na mapie Piaseczna, które charakteryzuje tradycyjna technika budowy, wysokiej jakości wykończenie i nowoczesna forma. Idealne miejsce dla miłośników kameralnego stylu życia w niedalekiej odległości od centrum miasta.

Na trzech piętrach znajduję się 24 nowoczesne mieszkania, dostosowane do najbardziej wymagających mieszkańców. Wszystkie lokale 2, 3, i 4 pokojowe o powierzchni od 33 do 75 m2 zostały zaprojektowane z dbałością o funkcjonalność, z możliwością ich indywidualnej aranżacji. Przynależą do nich duże balkony z szklanymi balustradami oraz ogródki. Sprawną komunikację wewnątrz budynku zapewni szybka i cicha winda. Na terenie osiedla przewidziano podziemne miejsca garażowe, komórki lokatorskie i 8 naziemnych miejsc parkingowych. Dla bezpieczeństwa teren osiedla zostanie monitorowany.

 

Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Warszawy, dogodny dojazd z Piaseczna umożliwiają linie autobusowe ZTM oraz pociągi Kolei Mazowieckich. W bliskiej okolicy mieszkań „Józefa” Poniatowskiego znajdują się również placówki opiekuńczo-wychowawcze i edukacyjne, placówki ochrony zdrowia, a także liczne punkty usługowo-handlowe.

Bardzo dobrze rozwinięte zaplecze sprawia, że mieszkanie w Piasecznie jest wygodne i przyjemne, podczas gdy bliskie sąsiedztwo Warszawy pozwala na swobodne korzystanie z atrakcji, jakie oferuje Miasto Stołeczne. Szukając miejsca przyjaznego do zamieszkania w Piasecznie, nie sposób ominąć inwestycję „Józefa” Poniatowskiego.

 

 

Miejsce w hali garażowej: 25 000

 

Jesteś zainteresowany zakupem mieszkania?

ZAPRASZAMY do kontaktu:

570 810 870

biuro@bud-rim.com.pl

24

Liczba mieszkań

1

Liczba budynków

28

Liczba miejsc postojowych

Dogodne metraże

Wysokość mieszkań

Podziemny parking

Naziemne miejsca postojowe

Okna trzyszybowe

Mieszkania na parterze z prywatnym ogródkiem

Obszerne balkony

Doskonała lokalizacja, wszędzie blisko

Niska, kameralna zabudowa

Obiekt monitorowany

Cichobieżne windy

Cisza i spokój

Komórki lokatorskie

Mapa Lokalizacji:

Piaseczno, ul. Poniatowskiego 19