Piastów

Liczba dostępnych mieszkań
w tej inwestycji:

7

Jeżeli szukasz swojego miejsca w Piastowie, poznaj Naszą NOWĄ inwestycję przy ul. Piasta 2

 

 

…to nowopowstający nowoczesny, bardzo funkcjonalny budynek mieszkalny. Inwestycja ma kameralny charakter, projekt przewiduje 31 doskonale rozplanowanych mieszkań o powierzchni użytkowej od 33 m2 do ponad 90 m2. Inwestycja dedykowana jest osobom poszukującym zacisznego, spokojnego, a zarazem świetnie skomunikowanego miejsca do mieszkania.

Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Warszawy, dogodny dojazd z Piastowa

umożliwiają linie autobusowe ZTM oraz pociągi Kolei Mazowieckich i SKM. W bliskiej okolicy mieszkań znajdują się również placówki opiekuńczo-wychowawcze i edukacyjne, placówki ochrony zdrowia, a także liczne punkty usługowo-handlowe.

 

Główne wejścia do budynku zaprojektowano z poziomu terenu od strony południowej. Pionową komunikację w budynku stanowi jedna klatka schodowa oraz winda, łącząca kondygnacje nadziemne obiektu z poziomem garażu. Na kondygnacjach nadziemnych zaprojektowano mieszkania 2,3,4 – pokojowe. Dodatkowo na piętrach zlokalizowano komórki lokatorskie. Cały obiekt będzie dysponował 38 miejscami postojowymi znajdującymi się w garażu podziemnym

Planowany termin realizacji IV kwartał 2022

Skontaktuj się z nami:

tel. 733 701 500

anna@bud-rim.com.pl

31

Liczba mieszkań

1

Liczba budynków

38

Liczba miejsc garażowych

Podziemny parking

Komórki lokatorskie

Okna trzyszybowe

Niska, kameralna zabudowa

Dobra lokalizacja

Własność gruntu

Dobra komunikacja z centrum miasta

Cichobieżne windy

Funkcjonalne układy mieszkań

Drzwi antywłamaniowe

Mapa Lokalizacji:

Piastów, ul. Piasta 2

Przedstawione na stronie internetowej www wizualizacje oraz modele budynków mają charakter poglądowy tzn. mogą odbiegać od docelowego, rzeczywistego wyglądu budynków i zagospodarowania terenu, otoczenia, w szczególności, w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji.