Stacja Piastów

Liczba dostępnych mieszkań
w tej inwestycji:

1

Nowe mieszkania w Piastowie

Z myślą o osobach, które marzą o własnym mieszkaniu w cichej i spokojnej okolicy, a jednocześnie nie chcą rezygnować z możliwości, jakie oferuje Warszawa powstały mieszkania w Piastowie. Ze względu na swoją lokalizację mieszkania Stacja Piastów stanowią doskonałe połączenie zalet mieszkania na peryferiach miasta z atutami bycia w samym centrum tętniącej życiem Stolicy.

Rynek pierwotny – najlepsza odpowiedź na bieżące potrzeby mieszkaniowe

Nowe mieszkania w inwestycji Stacja Piastów są posadowione w zespole wielorodzinnych budynków mieszkalnych znajdujących się przy Alei Marszałka Józefa Piłsudskiego. Budynki zostały tak zaprojektowane i wykonane, aby charakterem pasować zarówno do wcześniejszej zabudowy otoczenia, jak i realizowanych współcześnie inwestycji mieszkaniowych.

 

Pośród wielu atutów, jakie wyróżniają nowe mieszkania w Piastowie na rynku nieruchomości można wskazać przede wszystkim ergonomię w zakresie szeroko rozumianej aranżacji przestrzeni, jaką charakteryzuje się rynek pierwotny. Ergonomia ta znajduje wyraz zarówno w relacji budynków z otoczeniem, jak i samym projekcie wykonawczym, który zakładał powstanie  2, 3 i 4 pokojowych mieszkań z balkonami i loggiami. Mieszkania zostały tak rozlokowane na planie budynku, aby zapewnić ich optymalne nasłonecznienie – przestronne pokoje dzienne znalazły się po południowej i zachodniej stronie. W miarę możliwości w mieszkaniach zaprojektowano dwustronną ekspozycję, która obok odpowiedniego doświetlenia zapewnia także prawidłową wentylację mieszkania.

 

Doświetlenie i wentylacja to nie jedyne atuty aranżacji przestrzeni nowo wybudowanych mieszkań. Mieszkania Piastów doskonale wpisują się we współczesne trendy mieszkaniowe, w ramach których lokale mieszkalne dzieli się na strefy dzienną i nocną. Dodatkowym atutem są, przewidziane już na etapie projektu, wnęki przeznaczone pod zabudowę. Umożliwiają one jeszcze bardziej efektywne wykorzystanie przestrzeni także w przypadku najmniejszych dostępnych mieszkań.

Nowe mieszkania Piastów – bliżej Stolicy niż myślisz

Nowe mieszkania w Piastowie powstają zaskakująco blisko Warszawy – jest to możliwe, dzięki świetnie rozwiniętej infrastrukturze, która zapewnia możliwość szybkiego i wygodnego dojazdu do ścisłego centrum Warszawy, nawet w przypadku niezmotoryzowanych mieszkańców Piastowa. W zasięgu kilku- lub kilkunastominutowego spaceru do nowo wznoszonych budynków mieszkalnych znajduje się stacja PKP, którą od centrum Warszawy dzieli zaledwie dwudziestominutowa przejażdżka. W bliskiej okolicy mieszkań znajdują się również placówki opiekuńczo-wychowawcze i edukacyjne, placówki ochrony zdrowia, a także liczne punkty usługowo-handlowe. Bardzo dobrze rozwinięte zaplecze sprawia, że mieszkanie w Piastowie jest wygodne i przyjemne.

W ramach oferty mieszkania Piastów dostępne są lokale o następujących parametrach:

  • 2-pokojowe od 34 m²
  • 3-pokojowe od 53 m²
  • 4-pokojowe od 53 m²

oraz lokale usługowe o zróżnicowanym metrażu.

56

Liczba mieszkań

2

Liczba budynków

73

Liczba miejsc garażowych

Dogodne metraże

Termin zakończenia

Wysokość mieszkań

Podziemny parking

Komórki lokatorskie

Okna trzyszybowe

Niska, kameralna zabudowa

Obiekt monitorowany

Doskonała lokalizacja

Własność gruntu

Plac zabaw

Mieszkania na parterze z prywatnym ogródkiem

Mapa Lokalizacji:

Piastów, Al. J. Piłsudskiego 11A