Twoje Miejsce

Liczba dostępnych mieszkań
w tej inwestycji:

0

 „Twoje Miejsce” jest zlokalizowane w Parzniewie gm. Brwinów przy ul. 36 P.P. Legii Akademickiej 19 nieopodal Pruszkowa. Parzniew to podwarszawskie miasteczko, które oferuje wszystko, czego potrzeba do spokojnego i komfortowego życia. Okolica jest cicha, a otoczenie sprzyja aktywnemu wypoczynkowi z dala od zgiełku panującego na ulicach wielkiego miasta.

W zależności od potrzeb i wymagań możemy zaoferować mieszkania od 33 mkw do 63 mkw. Lokale charakteryzują się doskonałym rozplanowaniem przestrzeni. Na etapie projektowym zadbaliśmy o przemyślany i funkcjonalny rozkład pomieszczeń tak, żeby praktyczne urządzenie wnętrza nie stanowiło problemu dla przyszłych lokatorów. Otwarta kuchnia i duży salon to przestrzenie do spotkań z rodziną i przyjaciółmi, a wygodna sypialnia to oaza spokoju. Mieszkania są jasne dzięki naturalnemu oświetleniu, docierającemu do wnętrza przez duże okna. Każdy z tych cichych i funkcjonalnych lokali został wyposażony w balkon lub ogródek. Pod budynkiem znajduje się podziemny garaż z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi.

Jeśli chcesz dojechać do Warszawy, możesz skorzystać z położonego w pobliżu wylotu na autostradę lub pojechać koleją. Do najbliższej stacji PKP jest zaledwie 350 m.

Idealna propozycja dla osób żyjących aktywnie: rozwinięta infrastruktura ścieżek pieszych, biegowych i rowerowych.

Planowany termin realizacji II kwartał 2022

Skontaktuj się z nami:

tel. 733  701  500

anna@bud-rim.com.pl

23

Liczba mieszkań

1

Liczba budynków

22

Liczba miejsc garażowych

Podziemny parking

Komórki lokatorskie

Okna trzyszybowe

Niska, kameralna zabudowa

Obszerne balkony

Dobra lokalizacja

Bliskość terenów zielonych

Funkcjonalne układy mieszkań

Drzwi antywłamaniowe

Własność gruntu

Cichobieżne windy

Mapa Lokalizacji:

Parzniew gm. Brwinów, ul. 36 P.P. Legii Akademickiej 19

Przedstawione na stronie www wizualizacje oraz modele budynków mają charakter poglądowy. Wygląd budynków oraz zagospodarowanie terenu mogą się nieznacznie zmienić na etapie realizacji.