Twoje Miejsce

Twoje Miejsce

Parzniew gm. Brwinów

ul. 36 P.P. Legii Akademickiej 19

Ilość mieszkań: 23

Realizacja: II kwartał 2022

 

Twoje Miejsce” jest zlokalizowane w Parzniewie gm. Brwinów przy ul. 36 P.P. Legii Akademickiej 19 nieopodal Pruszkowa. Parzniew to podwarszawskie miasteczko, które oferuje wszystko, czego potrzeba do spokojnego i komfortowego życia. Okolica jest cicha, a otoczenie sprzyja aktywnemu wypoczynkowi z dala od zgiełku panującego na ulicach wielkiego miasta.

W zależności od potrzeb i wymagań możemy zaoferować mieszkania od 33 mkw do 63 mkw. Lokale charakteryzują się doskonałym rozplanowaniem przestrzeni. Na etapie projektowym zadbaliśmy o przemyślany i funkcjonalny rozkład pomieszczeń tak, żeby praktyczne urządzenie wnętrza nie stanowiło problemu dla przyszłych lokatorów. Otwarta kuchnia i duży salon to przestrzenie do spotkań z rodziną i przyjaciółmi, a wygodna sypialnia to oaza spokoju. Mieszkania są jasne dzięki naturalnemu oświetleniu, docierającemu do wnętrza przez duże okna. Każdy z tych cichych i funkcjonalnych lokali został wyposażony w balkon lub ogródek. Pod budynkiem znajduje się podziemny garaż z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi.

Jeśli chcesz dojechać do Warszawy, możesz skorzystać z położonego w pobliżu wylotu na autostradę lub pojechać koleją. Do najbliższej stacji PKP jest zaledwie 350 m.